Chude desery do 200 kcal Wyjadaczki - Odchudzanie | Jadłospisy | Dieta | Porady
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chude desery do 200 kcal

Czy dieta oznacza rezygnację ze słodyczy?

Wyjadaczko! Doskonale wiemy, że DIETA, kojarzy Ci się z TOTALNYM BRAKIEM SŁODYCZY.

Z zaciskaniem zębów na widok słodkości, które przynoszą koleżanki z pracy, z odmawianiem sobie kawałka ciasta na przyjęciu, nawet własnym. Wiemy, że starasz się omijać szerokim łukiem lodziarnie i nadmorskie kawiarenki z goframi. Wiemy też, że nie zawsze Ci się to udaje. Wiemy też, że czasami szlak Cię trafia i postanawiasz przestać się katować! Wpadasz wtedy szał przyjemności i zjadasz WSZYSTKIE SŁODKOŚCI, których odmawiałaś sobie przez tak długi czas! Tak, tak, to późniejsze poczucie winy też znamy. Na szczęście teraz już tylko z opowiadań naszych klientów.

I wiesz, co chcemy Cię UWOLNIĆ od tej gehenny! Chcemy wbić Ci patyczkiem do lodów bardzo ważną wiadomość do głowy! Uważaj i zapamiętaj sobie raz na zawsze: BĘDĄC NA DIECIE lub chcąc utrzymać właściwą dla siebie wagę, MOŻESZ JEŚĆ SŁODYCZE!!!! TAK, MOŻESZ JEŚĆ SŁODYCZE!!! Zresztą możesz też jeść niemalże wszystko inne. Tak, jasne! – pewnie sobie pomyślałaś – ale chrzanią!

Wcale nie chrzanimy! Jest tylko jeden myk. MUSISZ BYĆ SPRYTNA i dokonywać mądrych wyborów.

Ebook Chude słodkości do 200 kcal

Jednym z dobrych wyborów jest zapoznanie się z Wyjadaczkowym ebookiem – Chude Desery do 200kcl. A jeszcze lepszym jest wybranie tych deserów, które Ci pasują, które Ci smakują i wprowadzenie ich do swojej codziennej diety. Lubisz desery, to je jedz. Masz tu ich aż 30, w zasadzie możesz codziennie próbować czegoś innego, aż znajdziesz swoje ulubione. A może niektóre staną się Twoimi popisowymi daniami.

Wszystkie mają określoną kaloryczność, byś śmiało mogła je użyć jako swój mniejszy posiłek, np. podwieczorek i nie martwiła się, że wchłonęłaś właśnie bombę kaloryczną.

My, profesjonalne Wyjadaczki, dobrze wiemy, jak trudno niektórym zrezygnować ze słodyczy. I jak bardzo niektórym zależy na tym, być mieć swoją dietę pod kontrolą i w ryzach.

Dlatego, w odpowiedzi na te potrzeby stworzyłyśmy ebooka, pełnego inspiracji, które NIE doprowadzą do całkowitego zawalenia Twojego planu dietetycznego. A wręcz odwrotnie, może się okazać, że te 200kcl to jeszcze za mało i śmiało możesz wziąć dokładkę lub dojeść czymś jeszcze.

Szybka matematyka:

Jeśli ilość kalorii, którą aktualnie powinnaś jeść, by schudnąć, czy by utrzymać osiągniętą wagę wynosi:

  • 1500kcl, przy 5 posiłkach dziennie na II śniadanie możesz zjeść ok. 225 kcl, a na podwieczorek ok. 150kcl, przy 4 posiłkach dziennie na II śniadanie możesz zjeść ok. 200 kcl, a na kolację ok. 300kcl
  • 1700kcl, przy 5 posiłkach dziennie na II śniadanie możesz zjeść ok. 250 kcl, a na podwieczorek ok. 170kcl, przy 4 posiłkach dziennie na II śniadanie możesz zjeść ok. 170 kcl, a na kolację ok. 340kcl
  • 1900kcl, przy 5 posiłkach dziennie na II śniadanie możesz zjeść ok. 285 kcl, a na podwieczorek ok. 190kcl, przy 4 posiłkach dziennie na II śniadanie możesz zjeść ok. 190 kcl, a na kolację ok. 380kcl
  • 2000kcl, przy 5 posiłkach dziennie na II śniadanie możesz zjeść ok. 300 kcl, a na podwieczorek ok. 200kcl, przy 4 posiłkach dziennie na II śniadanie możesz zjeść ok. 200 kcl, a na kolację ok. 400kcl

Jak widzisz przy Wyjadaczkowych deserach do 200kcl, naprawdę możesz poszaleć bez poczucia winy. Będzie zdrowo, odżywczo i NAPRAWDĘ CHUDO!!!

Śmiało poczęstuj się!

A na sam koniec, jeszcze jedna ważna informacja: nawet, jeśli zanim poznałaś i pokochałaś nasze Chude Desery, poległaś i skusiłaś się na kaloryczne brownie ( w ebooku jest przepis na chude ), czy wspomnienie z dzieciństwa jakim jest wielka różowa wata cukrowa, to… nic. Kompletnie NIC SIĘ NIE STAŁO. Trudno. Idź na spacer, wskocz na bieżnię, wsiądź na rower i po sprawie. Było minęło. A następnym razem, gdy Cię napadnie chęć na słodycze wybierz dla siebie coś Wyjadaczkowego z ebooka, o Chudych Deserach do 200kcl!

Bon Apetit, Dziewczyno!

Udostępnij

Wyjadaczki.pl © 2024 All Rights Reserved