O nas - Wyjadaczki - Odchudzanie | Jadłospisy | Dieta | Porady
Skip to content Skip to footer
Koszyk 0 items - 0 zł 0

Wyjadaczko! 

Jestem Dagna i jestem Profesjonalną Wyjadaczką.

Po latach pracy w ramach Ogólnokrajowej Poradni Dietetycznej stworzyłam „Wyjadaczki”. Zrzuciłam fartuch i poszłam własną drogą. Mniej oficjalną, bardziej wyluzowaną, do ludzi i dla ludzi, a tak jeszcze precyzyjniej to do Kobiet oraz ich Rodzin. Pracując z pacjentami miałam całą masę spostrzeżeń, obserwacji i wniosków na temat pracy z osobą, która zgłasza się do Poradni Dietetycznej. Dlatego właśnie powstały Wyjadaczki.

Chcę nadal pomagać Pacjentom w ich zmaganiach z chorobami dietozależnymi, ale widzę ogromną potrzebę pracy, nie tylko z układaniem odpowiednich jadłospisów, ale także z samodzielnym radzeniem sobie Pacjentów, gdy skończą stosować plan żywieniowy.

Pamiętaj! Będę Ci kibicować przy każdej podjętej przez Ciebie decyzji. Zarówno gdy rozpoczniesz nowy Przyjazny Jadłospis, czy gdy zaczniesz odchudzać się ze wsparciem grupy, czy na kursie, a także, gdy wybierzesz Indywidualną Pracę nad zmianą sposobu odżywiania dla swojego zdrowia i uzyskania i utrzymania najlepszej dla Ciebie wagi.

Wyjadaczka Pasjonatka

Kocham pomagać innym zmieniać ich świat na zdrowszy i piękniejszy. Jestem przy okazji ekologicznym freakiem. No, może nie skrajnym, ale za to bardzo długodystansowym. Od dzieciństwa pilnowałam, by świat wokół nas zawsze zostawiać czystszym, zdrowszym i piękniejszym. 

Po założeniu rodziny, z dużego miasta wyprowadziłam się na wieś. Uprawiam warzywnik, jem jaja od szczęśliwych kur mojej sąsiadki. Nie pryskam truskawek, ani ogórków. Robię nawóz z pokrzywy, syrop na kaszel z pędów sosny, a nawet weki! Co dla miastowej dziewczyny, której mama umiała ugotować tylko wodę na herbatę i bigos, jest nie lada wyczynem.

Jedzenie przechowuję w szklanych pojemnikach, uważam na plastik!. Omijam go z daleka, tam gdzie mogę. Gdzie się nie da – wybieram ten ciut zdrowszy lub tritan. Założyłam kompostownik. Jeżdżę na rowerze, ćwiczę jogę i zachęcam moje dzieci do codziennej aktywności. Jestem mistrzynią kuchni typu „No waste”. U mnie nic się nie marnuje! I do tego potrafię zrobić muffinkę, którą zajadają się maluchy, ze wszystkiego, nawet z pasztetu z ciecierzycy!

Co sądzą o mnie PACJENCI?

Opinie z serwisu znanylekarz.pl

Z czystym sumieniem i sercem serdecznie polecam. Przemiła, profesjonalna taki „Anioł stróż”, nasze wizyty co prawda odbywały się tylko przez skype , nie było innej możliwości spotkania się, ale jest to świetna alternatywa dla osób z każdego zakątka świata, podczas diety nie chodziłam głodna i chudłam 🙂

Bardzo dziękuje za pomoc.

Izabela Sz.

Gabinet online

Do Pani Dagny trafiliśmy z nie lada wyzwaniem, pięcioosobowa rodzina potrzebowała pomocy przy zmianie stylu życia na ZDROWY. I się udało po około miesiącu minus 25kg (razem). Bardzo dziękujemy. Choć wiem, ze jesteśmy na początku współpracy. Polecam Wszystkim.

stelmasi

Sympatyczna i kompetentna osoba. Mam odpowiednio dobrany program żywieniowy, co daje rewelacyjne rezultaty. Dieta jest smaczna i mało skomplikowana. Polecam wszystkim.

Radek

Gdy tylko zobaczyłam Panią Dagne na zdjęciu od razu wiedziałam, że to będzie dobry wybór i mi pomoże. Nie myliłam się. Pani Dagna jest niesamowita i potrafi zmotywować do działania! Jest ciepłą i przesympatyczną osobą z poczuciem humoru dlatego wizyty przebiegały w bardzo przyjaznej atmosferze 🙂 Jadłospisy były zawsze bardzo smaczne, urozmaicone, było wszystko to co lubię i były przede wszystkim syte przez co nie czułam, że jestem na diecie. Dostałam dużo cennych wskazówek, które są ze mną do dnia dzisiejszego.

Ja osiągnęłam moją wymarzoną wagę i nauczyłam się zdrowych nawyków dlatego z całego serca bardzo polecam Panią Dagne bo naprawdę warto!

Pozdrawiam 🙂

Agata 🙂

Bardzo polecam Panią Dagnę. Dla mnie to profesjonalistka z ogromną wiedzą. Z wielkim zaangażowaniem i oddaniem dla dobra pacjenta. Pomogła mi gdy z moim zdrowiem nie było najlepiej. Zleciła badania i konsekwentnie z ogromnym zaangażowaniem pomagała mi pozbyć się problemu. Cenne rady i super program żywieniowy dał niesamowite efekty. Schudłam, jadłam lekkie zdrowe posiłki, które wspomagały moje leczenie, których przygotowanie z gotowych przepisów nie wymaga dużego wysiłku. Już po pierwszym spotkaniu ma się wrażenie, że z taką osobą wszystko musi się udać i się udało. Pani Dagna Solarek odkryła przede mną nowy lepszy sposób na życie. Z całego serca polecam. Dziękuję Dorota

Dorota P.

Pani Dagna od pierwszej wizyty swoją życzliwością i otwartością jest w stanie przełamać opór nawet takiego sceptyka jak ja. Jest kompetentna, bardzo zaangażowana w swoją pracę, cierpliwa i wyrozumiała, a swoim optymizmem zaraża nieuleczalnie ;), bo chociaż tego po sobie nie dałem poznać, to naprawdę uwierzyłem, że tego o czym Pani mówiła mi ostatnio, przy odrobinie wysiłku i nieco większej „odrobinie” samodyscypliny i cierpliwości z mojej strony jestem w stanie dokonać SAM.

Dziękuję Pani za wszystkie dotychczasowe (bez)cenne wskazówki i polecam każdemu takiego dietetyka!

Tomasz K.

Dietetyka, to dla mnie nie tyle kalorie, co system wartości.

Społeczność

Zaangażowana grupa wyjadaczek takich jak Ty i My

Odchudzanie

Dojście do szczupłej sylwetki drogą, która jest dla Ciebie najlepsza

Niezawodność

Projekty i produkty przetestowane na żywych organizmach

Edukowanie

Tworzenie treści o tematyce żywieniowej

Praktyczność

Życiowe podejście do odżywiania

Efektywność

Skuteczna, bezpowrotna zmiana nawyków

zdrowie

Zawsze na pierwszym miejscu, bo za nim pójdzie uroda i energia

Funkcjonalność

Dostępne, pewne i łatwie rozwiązania

Rozwój

Kwalifikacje poszerzane na konferencjach, kursach, szkoleniach

Doświadczenie

Praktyka zdobyta w ogólnopolskiej poradnii dietetycznej

Więcej inspiracji, porad i przepisów znajdziesz w naszych kanałach

Facebook

Instagram